Szkoła nauki jazdy "SPEED" organizuje kursy na prawo jazdy kategorii A1,A2, A, B i C.

Przeprowadzamy również jazdy doszkalające dla kursantów oraz dla kierowców posiadających już prawo jazdy. Organizujemy także kursy dodatkowe dla osób, które trzykrotnie uzyskały negatywny wynik na egzaminie z części teoretycznej bądź praktycznej. Osoby te mają bowiem obowiązek, zgodnie z Ustawą, odbycia takiego przeszkolenia. Wszystkie spotkania organizacyjne nowych kursów rozpoczynają się w każdy poniedziałek o godzinie 17.00.

ZAJĘCIA TEORETYCZNE

Zajęcia teoretyczne odbywają się kilka razy w tygodniu, także w soboty, w salach wykładowych przy ul. Anieli Krzywoń 8A w Zielonej Górze.
Terminy wykładów ustalane są przez uczestników kursu.

Wykłady obejmują następujące zagadnienia

Wykłady prowadzone są w sposób profesjonalny, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, m.in. rzutnika multimedialnego, jak również prezentowane są filmy dydaktyczne dotyczące zasad ruchu drogowego, wykonywania manewrów na placu manewrowym oraz zasad udzielania pierwszej pomocy. Sale wykładowe są profesjonalnie wyposażone w szereg pomocy dydaktycznych, takich jak: komputer z oprogramowaniem i klawiaturą egzaminacyjną oraz z bezpłatnym dostępem do intemetu dla kursantów naszego Ośrodka, plansze z pełną gamą znaków drogowych, zachowań kierującego podczas przejazdu przez różnego rodzaju skrzyżowania, podręczniki dotyczące zasad ruchu drogowego oraz aktualne testy egzaminacyjne, z którymi osoba ubiegająca się o prawo jazdy spotka się na egzaminie państwowym.

ZAJĘCIA PRAKTYCZNE

Terminy jazd dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego kursanta. Jazdy odbywają się przez 7 dni w tygodniu od godziny 7.00 do 21.00. Do nauki praktycznej dla osób szkolących się na kat.B udostępnione są samochody marki FIAT. Są to jednocześnie marki samochodów wykorzystywane na egzaminie państwowym w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowegow w Zielonej Górze. Do zapoznania się z manewrami, z którymi kursant spotka się na egzaminie praktycznym w ośrodku egzaminowania, jak i po pomyślnym zdaniu egzaminu, jest do dyspozycji plac manewrowy umieszczone z dala od zatłoczonych miejsci uciążliwego hałasu, przy ul............Podczas trwania nauki na placu manewrowym, osoba szkolona korzysta z jednego stanowiska, w skład którego wchodzi siedem manewrów, co z kolei wiąże się z sumiennymi bardzo dokładnym poznawaniem wszystkich manewrów

BADANIA LEKARSKIE

Badanie lekarskie jest niezbędnym warunkiem do uzyskania prawa jazdy dowolnej kategorii. Aby zaoszczędzić Państwu szeregu wizyt u lekarzy specjalistów, przed rozpoczęciem kursu każdy kandydat na kierowcę poddawany jest na miejscu, w Ośrodku, kompletnemu badaniu lekarskiemu, sprawdzającemu predyspozycje do prowadzenia samochodu i aktualny stan zdrowia. Badanie lekarskie w naszym Ośrodku jest ............

Kategoria A1 i A
Szkolimy na motocyklach

  • YAMAHA YBR 250
  • YAMAHA YBR 125

Kategoria B
Zajęcia teretyczne prowadzimy w sali wykładowej wyposażonej w 10 stanowisk komputerowych.

Zajęcia praktyczne prowadzimy pojazdami marki FIAT PUNTO.

Kategoria C
Zajęcia praktyczne prowadzimy pojazdem marki MAN TGL 12.240

Zadzwoń do nas: 502-325-793
Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące kursów nauki jazdy to zadzwoń.

Kontakt on-line:

GG: #3893737
Skype: speed.zgora.pl

Zapisy on-line

Zapisy na kursy prawa jazdy bez wychodzenia z domu.